Do góry

Jesteś Agencją Social Media/PR?

Rozdajemy świąteczne prezenty!

Kliknij tutaj i odbierz bezpłatny ebook "Jak pozyskać Fanów za pomocą skutecznego konkursu na Facebooku" oraz 25% rabatu na zorganizowanie konkursu na Facebooku

Facebook - Rejestracja

Użyteczna instrukcja jak zarejestrować się na Facebooku

Facebook - Rejestracja czyli Zakładamy konto.

Podczas rejestracji na Facebooku najbardziej wyeksponowana została możliwość tworzenia profili osobistych, które stają się swoistym “avatarem” rejestrującej się osoby.

Rejestracja Konta Osobistego

Facebook to sieć znajomych, z którymi możesz dzielić się swoją aktywnością przez internet. Ten mechanizm wymiany informacji działa w obie strony tak więc również Ty będziesz na bieżąco z tym co dzieje się u znajomych.

Rejestracja konta na Facebooku jest bardzo prosta. Możesz tego dokonać poprzez wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego oraz uzupełniając swój profil swoimi zdjęciami i informacjami o sobie.

Rejestracja FanPage’a

Facebook - Rejestracja

Jeżeli jesteś zalogowanym użytkownikiem to w lewym menu, pod ikoną flagi znajduje się element „Strony”. Wybierz go. .

Facebook - Rejestracja

Przeniesie Cię to do nowego widoku, w którego prawym górnym rogu pojawi się guzik “Tworzenie strony”. Klikając go zostaniesz przeniesiony do ekranu wyboru rodzaju Fan Page’a.

Facebook - Rejestracja

Jesteś na stronie wyboru rodzaju Strony Facebooka / Fan Page’a na Facebooku Wybierz pasującą do Twojej działalności kategorię i wypełnij krótki formularz. Gratuluje masz już własny Fan Page na Facebooku!

Facebook - Rejestracja

Teraz można przystąpić do konfiguracji Strony Fanów. Trzeba wypełnić zakładkę “Informacje” gdzie znajdą się kluczowe dane o marce wraz z linkiem do strony domowej Marki. Trzeba wgrać logo oraz pozostałe elementy graficzne. Facebook podpowie Ci dalsze kroki.

Rejestracja Facebook jest bardzo prosta ale dalsze losy Twojego FanPage’a są w Twoich rękach. Aby odnieść sukces na Facebooku pamiętaj o stałej komunikacji ze swoimi użytkownikami strony. Uzupełnij swoją stronę dodatkowymi zakładkami i podstronami takimi jak Oferta Firmy lub Mapa dojazdu, która pozwoli Twoim użytkownikom łatwo Cię znaleźć.

Jeżeli chcesz zachęcić swoich Fanów do wspólnej zabawy i dodatkowo ich zaangażować spróbuj zorganizować Konkurs Fotograficzny lub Tekstowy.

Powodzenia i gratulujemy rejestracji na Facebooku!


STOP! - Megafoni przeznaczone jest dla osób lub firm prowadzących działalność gospodarczą.

Jeżeli nie masz zamiaru promować swoich usług na Facebooku, kliknij tu aby otworzyć konto osobiste. Chcąc promować się na Facebooku kliknij link poniżej.

Otwórz bezpłatne konto Megafoni
bez potrzeby wprowadzenia danych płatniczych